Confluence

Atlassian Confluence je nástroj vytvorený pre podporu spolupráce, ukladanie, zdieľanie a pracovanie na projektoch. Confluence pomôže zorganizovať dokumenty záznamy z porady, návrhy a konverzácie roztrúsené všade okolo, ktoré je inak veľmi ťažké nájsť a riadiť. Na jednom centralizovanom mieste, umožňuje tímom vytvoriť priestor pre zoskupenie všetkých výstupov v štruktúrovanej forme, a tým uľahčuje všetko dohľadať a na veci pracovať.

„Confluence umocňuje tímovú spoluprácu na projektoch.“

Pripravené šablóny urýchľujú vytváranie stránok, či ide o záznam o schôdzkach alebo fotografie z workshopov, požiadavky na projekt, ako aj záznamy o dôležitých rozhodnutiach pre budúce použitie.

Vytvárajte!

 • Vytvorte všetko, čo Váš tím potrebuje – poznámky zo stretnutia, produktový požiadavky, články znalostnej bázy – všetko na webe, takže môže prispievať každý.

Diskutujte!

 • Dávajte spätnú väzbu na ktorúkoľvek Confluence stránku alebo súbor použitím riadkových (inline) a pripínacích (pinned) komentárov.

Centralizujte!

 • Zachyťte všetky informácie rozptýlené v e-mailových schránkach a nespočetných aplikáciách na jednom mieste.

Organizujte!

 • Poskytnite každému tímu, projektu alebo oddelenie jeho vlastný priestor pre ukladanie práce. Confluence pomáha udržať všetko organizovanej a dostupné.

Kľúčové vlastnosti

Výkonný editor

Confluence Vám dáva vďaka jednoduchému, ale výkonnému editore možnosť vytvoriť čokoľvek – poznámky zo schôdzky, plány projektov, požiadavky na výrobok atď. Štandardná produktová dodávka (OOTB) obsahuje pripravenú sadu šablón, ktoré pokrývajú základné potreby tímov, urýchľujú a uľahčujú začiatok prác a umožňujú sa zamerať sa na dôležité veci.

Požiadavky. Vytvárajte dynamické dokumenty s požiadavkami, ktoré sú spojené s JIRA, takže každý bude mať všetky detaily.
Záznam stretnutia. Usporadúvajte produktívnejšie stretnutia s jasnou agendou a úlohami pre následné kroky.
Zoznam súborov. Organizujte a zdieľajte súbory, ktoré potrebujete pre vaše projekty na jednom mieste.
Články Ako na to. Pomôžte vášmu IT tímu dokumentovať riešení a poskytnite podporu krok-za-krokom.

Kontextová spätná väzba

Diskutujte! Zanechajte svoju spätnú väzbu na samotnú prácu pomocou riadkových (inline) komentárov na ľubovoľnej Confluence stránke.

Spolupráca se súbormi

Pracujete so súbormi každý deň – obrázky, PDF, pracovné zošity a prezentácie. Môžete poskytovať spätnú väzbu priamo na súboroch v Confluence a uchovávať evidenciu verzií automaticky, takže budete stále pracovať na tej správnej.

Integrácia

Pripojte sa k JIRA Software a poskytnite každému transparentnosť medzi evidovaným “issue” v JIRA a súvisiacim obsahom v Confluence – produktové požiadavky, projektové reporty, roadmapy aj.

Čo ďalej ponúka Confluence?

Organizované pracovné priestory

Vytvorte priestor pre každý tím, oddelenie alebo dôležitý projekt a zdieľajte informácie a usporiadajte svoju prácu.

Šablóny osvedčených postupov

Atlassian obsahuje šablóny osvedčených postupov, ktoré vám pomôžu začať s vašimi obľúbenými stránkami a nemusíte sa obávať formátovania.

Blogy a diskuze

Zdieľajte novinky a ohlásenie naprieč vašu spoločností a vytvorte aktívne diskusie použitím komentárov, “@” spomenutím a likes.

Užívateľské a obsahové oprávnenia

Udržiavajte svoje stránky a ich obsah zabezpečený, pomocou detailného nastavenie oprávnení, ktoré vám dá plnú kontrolu.

Verzie stránok a súborov

Zaznamenajte každú verziu a zmenu, ktorú vytvoríte na stránke. Súbory sú tiež automaticky verzované.

JIRA integrácia

Pripojte sa k JIRA, aby ste získali prehľad o vašich vývojových prácach pomocou automatického prepojenia, rýchleho vytvárania “issues” a reportov v Confluence.

Rozšírenie Confluence

Rozšírte si Confluence tak, aby vyhovovala vašim potrebám, treba vlastnou témou (custom theme), nástrojmi na tvorbu diagramov, riešeniami pre tvorbu workflow a stovkami iných add-ons z Atlassian Marketplace

Spoľahlivo vám zabezpečíme

 • Odbornú konzultáciu a analýzu možnosti využitia systému v podniku
 • Školenie pre administrátorov a používateľov systému
 • Správu systému, hosting
 • Integráciu s ostatnými firemnými systémami
 • Zákazkový vývoj modulov pre individuálne potreby klienta
 • Predaj, inštalácia a integrácia vlastných modulov spoločnosti: Confbox add-on, Easy Mind add-on, SLA Plugin, Work Report plugin, ALM Pack
 • Predaj modulov tretích strán: výber z viac ako 1 000 rozširujúcich prídavných modulov k aplikáciu na Atlassian Marketplace
Mgr. Tomáš Páral

Petr Michálek Sales Director

+420 602 507 062

sales@morosystems.cz

*
*
*
*
*
*